دانلود مطالب سرگرمی

» گاهی بخندیم:

خوش آمدید
خوش آمدید

بعد از فحاشی و عذرخواهی، چه خبر از مشکل «بدره»؟!

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، تابناک نوشت: وزیر بهداشت که دو روز پیش با فحاشی و تهدید یکی از دولت مردان به برکناری به صدر اخبار رفته بود، دیروز عذرخواهی کرد تا به نوعی به ماجرای پیش آمده پایان دهد؛ ماجرایی که البته برای اهالی بدره با عذرخواهی پایان یافتنی نیست.
قاضی زاده هاشمی که در جریان سفر به استان ایلام به شهر مرزی بدره سفر کرده و در جریان بازدید از یکی از مراکز درمانی شهر، در مقابل انتقادات یکی از مسئولان حاضر، از کوره در رفته و علاوه بر فحاشی به وی، این دولتمرد را به برکناری تهدید کرده بود، از بابت رفتار زشت و ناپسند خود عذرخواهی نمود.
عقبگردی که طی آن مشخص شده مخاطب تهدید و فحاشی وزیر بهداشت، فرماندار بدره بوده است. دولت مردی که انتقاداتی به عملکرد وزیر بهداشت وارد دانسته و از کمبودهای شهر در امکانات بهداشت و درمان و متخصص گلایه کرده بود و در جواب، به برکناری در زمانی کوتاه تهدید شد.
فضای زشتی که روابط عمومی وزارت بهداشت با صدور تکذیبیه ای کور و بی منطق، کوشید آن را دروغ دانسته و فضاسازی رسانه‌ای بنامد اما فیلم منتشر شده از ماجرا به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و مانع از به انحراف کشاندن ماجرا توسط ایشان شد تا دست آخر وزیر چاره ای جز عذرخواهی نداشته باشد.
اقدامی کم تاثیر که به هیچ وجه پاسخ مناسبی برای انتقادات مطرح شده توسط فرماندار بدره و همراهانش نیست. انتقاداتی که کمبودهای این شهر مرزی و حومه اش را نشان می‌دهد و به این امید در محضر عالی ترین مقام اجرایی دولت در بخش بهداشت و درمان مطرح می‌شد که چاره جویی شده و رفع و رجوع شوند اما به فحاشی و تهدید فرماندار ختم شدند.
این در حالی است که در کشمکش پیش آمده، آنچه مغفول واقع شد، انتقادات مطرح شده بود. انتقادات که نه، کمبودهای شهر بدره که از زبان فرماندار این شهر به عنوان نماینده مردم مطرح شد تا بلکه رفع و رجوع شوند و مشاجره شکل گرفته مانع از شنیدنشان شد.
دردناک آنجاست که می‌بینیم سایه دعوای رخ داده حتی پس از عذرخواهی وزیر نیز از سر کمبودهای منطقه دور نشده است. وضعیتی نامطلوب که دعوای رخ داده را اصل جلوه داده انتقادات و کمبودهای مطرح شده را فرع، در حالی که می‌بایست برعکس باشد. آنقدر برعکس که اگر وزیر عذرخواهی نمی‌کرد و به جایش برنامه ای تفصیلی برای رفع و رجوع مشکلات بدره ارائه می‌کرد، کار درست تری انجام داده بود.
رویکردی حرفه‌ای که اگر اتخاذ می‌شد، بی شک اهالی بدره نیز خرسند تر بودند. مردمانی که آنچه برایشان حائز اهمیت است، رفع مشکلات پیش رو و برطرف شدن کمبودهایشان است وگرنه به مانند همگی‌مان، انواع و اقسام دعواها میان مسئولان را به یاد دارند و ختم شدن یکی از این دعواها با عذرخواهی برایشان جذابیت خاصی ندارد!

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

0
دسته بندي : خبر


لینک کوتاه :
اطلاعات دانلود گزارش لینک خراب

لطفا از ما حمایت کنیدآموزش استفاده :
کمي بيشتر بدانيد :

» تمامی فایلها قبل از قرار گرفتن تست و بررسی میشوند
» برای دانلود فایلها از یک نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
» در فايلها هيچ فايل اضافي از قبيل شورت کد سايت و ... وجود ندارد
» در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
» در صورت دریافت خطای 503 هنگام دانلود ، فایلها را یک به یک دانلود بفرمایید
ارسال دیدگاه

قبل از نوشتن دیدگاه به نکات زیر توجه کنید:
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی اسپم محسوب میشوند و IP شخص مسدود خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آخبار :
    وبسایت سوکس نو در 6 دی ماه 1395 شروع به کار کرده و تقریبا نو پا بوده و به یاری شما دوستان نیازمندیم تا مطالبی هدفمند تر و جالب رو براتون به اشتراک بگذاریم:) با آرزوی موفقیت برای شما!
    مدیریت وبسایت